Bendruomenių šventės – su „Minoil Blue Grass Band“

Bendrovės „Minijos nafta" generalinis direktorius Thomas M. Haselton įgyvendino savo svajonę – prieš kelis mėnesius jis subūrė profesionalių muzikantų grupę, kuri koncertuoja įvairiuose kaimo bendruomenių renginiuose.

„Minoil Blue Grass Band" groja itin smagią ir šokti visus   kviečiančią kantri stiliaus muziką. Be profesionalių muzikantų – gitaristo Vaidoto Ruko, kontrobosisto Aleksėjaus Morozovo, smuikininko Juozo Staniulio bei vokalistės Editos Bodrovaitės, šioje grupėje groja ir pats T.M.Haseltonas bei jo dukra Katja. „Minijos nafta" generalinis direktorius groja amerikietišku instrumentu bandža, o jo dukra Katja – taip pat iš JAV kilusiu instrumentu – mandolina.

Naujoji muzikos grupė jau koncertavo Klaipėdoje, kur vyko Gatvės muzikos diena. Taip pat Inkaklių bei Saugų gyvenviečių vasaros šventėse. Artimiausiu metu planuojama surengti koncertą Veiviržėnuose.

Klaipėdos bei Šilutės rajonų bendruomenės, norinčios pasikviesti „Minoil Blue Grass Band" į savo renginius, maloniai kviečiamos skambinti į bendrovės „Minijos nafta" biurą.