Darželio įsteigimui - “Minijos naftos” parama

Spalio pabaiga daugeliui vilkytiškių tapo tikra švente - po daugybės metų pertraukos Vilkyčių miestelyje duris atvėrė ikimokyklinio ugdymo įstaiga. Prie jos atidarymo prisidėjo ir "Minijos nafta".

Darželio įsteigimui bendrovė skyrė 10 tūkst. litų finansinę paramą. Pasak Vilkyčių ikimokyklinės įstaigos direktorės Ingos Kirkickienės, "Minijos nafta" buvo pirmoji bendrovė sutikusi finansiškai prisidėti prie darželio įkūrimo.

"Džiaugiamės, kad "Minijos nafta" pirmoji atsiliepė į mūsų pagalbos prašymą ir sutiko prisidėti. Jų parama mums labai svari, be jos įgyvendinti šį savo užsibrėžtą tikslą būtų buvę be galo sunku", - sakė I.Kirkickienė.

Vaikų darželis Vilkyčiuose buvo uždarytas dar 1996-aisiais. Nuo to laiko tėvai savo atžalas veždavo į Šilutės, Priekulės ar net Klaipėdos vaikų darželius.

"Daugelis tėvelių negalėjo dirbti, nes tiesiog neturėdavo kur palikti savo vaikų, todėl labai džiaugiamės, kad pagaliau atidarėme ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Visiems bus lengviau", - kalbėjo I.Kirkickienė.

Ikimokyklinio ugdymo grupė įkurta Vilkyčių pagrindinės mokyklos patalpose.

"Minijos nafta" ikimokyklinio ugdymo įstaigai atidarymo proga padovanojo ir ikimokyklinukams skirtų žaislų.