Po pavasario atostogų – į naujus suolus

Veiviržėnų gimnazijos mokiniai po pavasario atostogų sugrįš į atnaujintas klases. "Minijos nafta", skyrusi 11 tūkst. litų paramą, padėjo mokyklai įsigyti 45 naujus mokyklinius stalus bei kėdes.

Gimnazijos direktorius Stasys Rameika džiaugėsi, kad bendrovės parama leido mokyklai pakeisti baldus dvejose klasėse. Jose iki šiol mokiniai sėdėjo itin senuose – ketvirtą dešimtį skaičiuojančiuose – suoluose.

„Sunkmečiu finansavimas mokykloms buvo itin sumažintas, tad iš savo lėšų keisti baldų ar kito inventoriaus tikrai nepajėgiame. Todėl esame be galo laimingi ir dėkingi „Minijos naftai" už paramą. Sugrįžti po atostogų mokiniams bus taip pat be galo smagu, nes iki šiol jie sėdėjo itin nudėvėtuose – 1970-aisiais pagamintuose suoluose", – pasakojo S.Rameika.

Bendrovė remia Veiviržėnų gimnazijos fizikų būrelio išvykas į neakivaizdinės jaunųjų fizikų mokyklos "Fotonas" organizuojamas vasaros stovyklas.

Būdama socialiai atsakinga įmonė, "Minijos nafta" skiria didelį dėmesį vaikams, tad jau daugelį metų bendrovė remia ir kitas mokyklas bei ugdymo įstaigas, jų organizuojamus renginius ir akcijas Klaipėdos bei Šilutės rajonuose.