Startuoja krepšinio turnyras "Minijos naftos" taurei laimėti

Po kelerių metų pertraukos stipriausios Klaipėdos bei Šilutės rajonų mokyklų krepšinio komandos ir vėl sugrįžta į aikšteles, kur jaunieji sportininkai varžysis dėl „Minijos naftos" taurės.

Aistros krepšinio aikštelėse virs beveik mėnesį - nuo vasario 29 iki kovo 21 dienos.

Turnyre "Minijos naftos" taurei laimėti dalyvaus 10 komandų iš Saugų, Švėkšnos, Vainuto, Vilkyčių, Žemaičių Naumiesčio, Agluonėnų, Drevernos, Priekulės, Šiūparių ir Veiveržėnų.

Žinią apie po trejų metų vėl atnaujinamą turnyrą tiek Klaipėdos bei Šilutės rajonų mokyklų mokytojai, tiek mokiniai sutiko itin palankiai.

Pasak Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos, kuri kartu su "Minijos nafta" organizuoja krepšinio turnyrą, kūno kultūros mokytojo Antano Rimkaus, mokiniai jau pasiilgo šio renginio bei vis klausinėdavo, ar neketinama jo atnaujinti.

„Visi žinią sutiko itin džiaugsmingai. Kai paskambinau mokykloms, kurios nuolat dalyvaudavo šiame turnyre, ir pasiteiravau, ar jos norėtų dalyvauti ir šiemet, nė viena jų net nesvarstė tokios galimybės - iškart sutiko. Esame dėkingi „Minijos naftai", kad bendrovė prisideda prie mokinių sveikatinimo", - džiaugsmo neslėpė A.Rimkus.

Bendrovei „Minijos nafta" organizuoti šį turnyrą mintis kilo ne tik siekiant palaikyti vaikų fizinį krūvį, bet ir norint paskatinti jų užimtumą bei laisvalaikį.

Kad krepšinio turnyras labai laukiamas ir palaikomas visuose Klaipėdos bei Šilutės rajono mokyklose, įrodo ir tai, jog kaskart į rungtynes atvyksta ne tik jose dalyvaujančios komandos, bet ir būrys jas palaikančiųjų.

Varžybų grafikas

Vasario 29 d. varžybos Veiviržėnuose

Priekulė-Šiūpariai

Agluonėnai-Dreverna

Priekulė-Agluonėnai

Dreverna-Šiūpariai

Vasario 29 d. varžybos Švėkšnoje

Saugos-Ž.Naumiestis

Vainutas-Vilkyčiai

Saugos-Vainutas

Vilkyčiai – Ž.Naumiestis

Kovo 6 d. varžybos Šiūpariuose

Priekulė-Dreverna

Veiviržėnai-Priekulė

Dreverna-Veiviržėnai

Kovo 7 d. Saugose

Švėkšna-Vilkyčiai

Vainutas-Švėkšna

Ž.Naumiestis-Vainutas

Kovo 14 d. Priekulėje

Šiūpariai-Veiviržėnai

Agluonėnai-Šiūpariai

Veiviržėnai-Agluonėnai

Kovo 14 d. Vainute

Švėkšna-Ž.Naumiestis

Saugos-Švėkšna

Vilkyčiai-Saugos

Kovo 21 d. pusfinaliai ir finalai įvyks Priekulėje

Kovo 28 d. turnyro uždarymo šventė bei nugalėtojų apdovanojimai